Број на оглас: 2832766
Објавен на: 18.06.2018, 11:41
1 / 2

Racna (grbna) prskalka - Koplast

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава рачна прскалка Копласт, од Хрватско производство. 9 литарска!
Прскалката е малку користена.