Број на оглас: 2832612
Објавен на: 22.08.2018, 17:13
1 / 2

masina za berbernica

40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


prodava masina Za u berbernica masina e kupeno vo austrija 85 euro masina e novae neupotrebana prodava se za 40 euro bro tel 070 648 233