Број на оглас: 2832421
Објавен на: 12.07.2018, 16:13
1 / 2

Regal - Plakar

12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Regalot e na 4 dela od 90cm
Visina 225 cm