Број на оглас: 2832198
Објавен на: 06.01.2022, 11:17
1 / 8

DESEN FAR ZA IVECO STRALIS 2004GOD

50 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


📍Се продава десен Фар за Iveco Stralis 2004год Одлична состојба здрав е✅.
📍Цена:50евра.ФИКСНО,ФИКСНО👈.
📍 за повеќе само на тел.: ☎070817597☎️ Viber/WhatsApp👈.

Потврден огласувач
 💬 (претпријатие)
 0000