Број на оглас: 2831416
Објавен на: 22.06.2018, 20:51
1 / 5

valjak amman 3.5t

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


aman
2002 godina
Donesen od nejmacka
1503 casovi
moze da se proveri na sekoja vreme