Број на оглас: 2831398
Објавен на: 18.07.2018, 01:52
1 / 12

Audi a3 1.9 TDI

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 1.9 tdi registrirana do 12.12.2018 so zelen karton #BEZ ZAMENI#
-Xenon svetla
-greaci na sedista
-senzor za parkiranje
-klimatronik
-novi gumi
-airbag
-esp