Број на оглас: 2830447
Објавен на: 17.10.2018, 16:17
1 / 9

zmaj 132 mozi zamena

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


zmaj 132 bunkerasi vo ispravna sostojba momentalno se na zetva mozi proba vo sekoe vreme