Број на оглас: 2830447
Објавен на: 21.05.2019, 00:11
1 / 12

zmaj 132 mozi zamena

2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


zmaj 132 bunkerasi vo ispravna sostojba spremni za zetva mozi zamena za kola