Број на оглас: 2829784
Објавен на: 18.03.2019, 19:10
1 / 3

Се издава дуќан под кирија во центарот на градот

1 €
Квадратура:
25 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан под кирија od 25 м2 во центарот на градот на ул. Влатко Миленкоски бр. 1 (Ѓуро Ѓаковиќ бр.1) спроти Гроздот.
Цена по договор