Број на оглас: 2828409
Објавен на: 08.07.2020, 20:11
1 / 6

Adidas kopacki novi!

1.700 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Вид на оглас: Се продава


078-323-556 Aleksandar
Se prodavaat novi Adidas kopacki.Broj 44.5 Moze po kargo da se pratat.