Број на оглас: 2828276
Објавен на: 20.10.2018, 08:04
1 / 5

225/75R16 COOPER DISCOVER

450 € Цената не е фиксна 480 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se novi vozeni se samo 1 mesec