Број на оглас: 2828260
Објавен на: 17.05.2018, 12:58
1 / 1

Se prodava fiskalna kasa severec

4.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


fiskalnata e skoro nova.bez grepka