Број на оглас: 2828077
Објавен на: 18.07.2018, 15:22
1 / 12

MERCEDES E 280CDI 04

5.800 € 6.100 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES E280CDI 2004GOD NA REALNI 200.000km SO FUL OPREMA:
KLIMATRONING
ABS
ESP
ARB
BORD KOMPJUTER
KOMANDI NA VOLAN
EL.NA STAKLO
EL.RETROVIZOR
LIEN BANDAZ NOVI GUMI
CENTRALNO SO DALECINSKO
TEMPOMAT
NAVIGACIJA
- NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!
- MOZNI ZAMENI CENA 6500eur GOLF 6, PASSAT , AUDI A4 2008, SO MOJA DOPLATA !!!!
- K&S AUTO —- UVOZ ITALIJA