Број на оглас: 2827736
Објавен на: 19.06.2018, 21:46
1 / 9

Se izdava deloven prostor na EKSTRA LOKACIJA

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
260 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Objektot e na samiot pat do benzinskata pumpta Jedd oil i agro servis
Tell:075 324 698