Број на оглас: 2827335
Објавен на: 22.05.2019, 19:33
1 / 7

ALFA ROMEO 147 1.9 JTDM / 120ks

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vozilot e so ful oprema + soncev krov, pred 2000 km napraven golem seevis