Број на оглас: 2826881
Објавен на: 20.09.2020, 19:12
1 / 12

Opel Astra cabriolet

41 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
108 kw / 147 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e sega uvezena od svajcarija so ful operma reg na mk tabli za poveke inf na tel.070704006