Број на оглас: 2826805
Објавен на: 25.05.2018, 16:16
1 / 8

MERCEDES VIANO VIP KLASA MOZNA ZAMENA

10.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Viano
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES VITO VIANO VIP KLASA.EKSTRA FULL OPREMA SENZORI NAPRED NAZAD KLIMATRONIK DVD SO TELEVIZOR I OSTANATO.KUPENO OD KONZULAT NA UNGARIJA.MOZNA ZAMENA ZA AVTOMOBIL SO VASA DOPLATA.