Број на оглас: 2826545
Објавен на: 17.08.2018, 09:59
1 / 11

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105KS-O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105KS-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2009)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-TEMPOMAT;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-HALOGENKI;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-PARKING SENZORI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
----------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
---------I N F O:(075/858-420)--------