Број на оглас: 2826362
Објавен на: 10.03.2019, 10:23
1 / 11

Shrafelica Procraft 18V Nova

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Прокрафт Шрафелица 18волти
1-Максимална брзина на вртежи 1350 об/мин
2-Капацитет на стезна чаура 10мм
3-Тип на батерија Lion
4-Капацитет на акумулатор 2.0Ah
5-Две брзини
6-Тежина 1.2 кг
7-1 година гаранција