Број на оглас: 2825922
Објавен на: 18.06.2019, 10:18
1 / 6

Audi a4 2005 1.9 na delovi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba 1.9 131 ks 6 brzini