Број на оглас: 2825648
Објавен на: 11.08.2018, 07:37

ПЛАЦ ВО СТЕЊЕ

1 МКД
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПОВОЛНО ! ПОВОЛНО ! ПОВОЛНО !

Се продава плац од цца 350 м2 во центарот на с.Стење.....

Инфо на ...070/323-057