Број на оглас: 2825593
Објавен на: 14.11.2018, 22:54
1 / 9

АПАРТМАНИ ВО КРУШЕВО

350 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
100 m²
Спрат:
1
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат апартмани во Вила Гонча во Крушево ( локација меѓу центар и жичарница), комплетно опремени.
Заедничка кујна, вградена скара во дворот
Сопствено парно греење

Моб. 070/355-817 - Мики