Број на оглас: 2824816
Објавен на: 20.04.2019, 18:54
1 / 4

Универзален адаптер

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Продавам нов,неотворен,неупотребуван универзален адаптер за компјутер или лап топ.
078-47-67-54.