Број на оглас: 2824004
Објавен на: 11.07.2020, 18:29
1 / 8

Prodavam Lada 110 - atest plin-750eur

740 €
Марка:
Lada
Модел:
110
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lada 110, 2000godina, registrirana do 10.05.2018 godina, so atest plin, novi predni gumi, sega staveni, masina odlicna.
Cena: 740eur
Za podetalni informacii javete se na tel. 070/556-428 (javuvanje do 20h)