Број на оглас: 2823045
Објавен на: 11.11.2018, 10:41
1 / 11

MAN 18 232 KIPER

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Komjonot e vo odlicna sostojba i spremenza rabota registriran so gumi 80% servisiran za po det inf na tel 070702073 pozz