Број на оглас: 2822436
Објавен на: 11.08.2018, 00:57
1 / 2

Masina za seckanje suvomesnato

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna masina za seckanje suvomesnati i mlecni proizvodi kako nova