Број на оглас: 2822263
Објавен на: 14.03.2019, 15:39
1 / 12

VW TOUAREG 2.5TDI R5(175hp)

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prv sopstvenik kupen od porshe mk !
Djipot e vo perfekna sostojba,napraven golem servis:ulje,filtri,zatezaci,kaisi,novi gumi,novi plocki, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.
Tel:070272066 Ane