Број на оглас: 2822183
Објавен на: 06.07.2018, 17:19
1 / 2

Turski Kangali

300 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат кучиња од расата Кангал сега се стари 6 месеци, со врвно потекло.
Кучињата можат да се видат во секое време.
Само за сериозни одгледувачи.