Број на оглас: 2821932
Објавен на: 14.07.2020, 02:29
1 / 4

Stanovi do nova bolnica za izdavanje

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Pance Pesev 47

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanovite se nova gradba so komplet kujna i kupatilo a drugo po zelba
Cena po dogovor ba broj
070 253 515