Број на оглас: 2821451
Објавен на: 18.06.2019, 10:18
1 / 7

Audi a6 2004 na delovi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za audi 2.5 v6 avtomatik