Број на оглас: 2821449
Објавен на: 18.06.2019, 10:18
1 / 3

BMW 320 D NA DELOVI 2004

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA