Број на оглас: 2821295
Објавен на: 21.09.2018, 13:33
1 / 2

Dve kukji so dvorno mesto 426m2

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
426 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
426 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1988
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Vardarska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve kukji so dvorno mesto od 426m2 vkupna povrsina. Vo strog centar