Број на оглас: 2821214
Објавен на: 11.01.2019, 10:47
1 / 11

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110KS--O C A R I N E T O-----

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS 1.6 TDCI 110KS--O C A R I N E T O-
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
--------I N F O:(075/858-420)----------