Број на оглас: 2821130
Објавен на: 18.07.2018, 10:18
1 / 12

VW GOLF 5, 1,9 TDI 105 KS, 2004 g. EXTRA

4.400 € Цената не е фиксна 4.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW Golf 5, 1,9 TDI 105 KS 2004 godina, EXTRA zacuvano I stegnato vozilo, proverka kade sakate, so realni 198.000 km.FULL OPREMA. Kolata e sega uvezena I se kompletirani site dokumenti do registracija.