Број на оглас: 2820939
Објавен на: 19.10.2018, 08:27
1 / 4

Апартман 52м2 во Станбен комплекс во Маврово

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
52 m²
Греење:
Нема
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава апартман бр.6 со поглед на езеро во Станбениот комплекс Маврово, 100м до Ски центарот Заре Лазарески. Апартманот е со површина од 52м2, со 1 спална соба и 2 балкони (тип Ѓ). По имотен лист е на приземје, а всушност е на 1 кат (бидејќи главниот влез на зградата е во сутерен).