Број на оглас: 2820266
Објавен на: 12.11.2018, 09:23
1 / 1

DELOVI ZA ASTRA EF

1 €
Марка:
Opel
Модел:
ASTRA EF
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi od OPEL ASTRA EF 2.0.16 ve.136 konja,motor,menjac,krila,haubi,sofersajbni,branici,zadni i predni trapovi