Број на оглас: 2820129
Објавен на: 12.10.2018, 11:09

••• Apple iPhone 6s ZAKLUCEN na iCloud •••

85 € Цената не е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Apple iPhone 6s ZAKLUCEN na iCloud gold kako NOV bez grepka.

Cena: 90eu