Број на оглас: 2819866
Објавен на: 17.05.2018, 21:07
1 / 9

Seat ibiza 1.9 sdi ot perv gazda kupena vo kadis

2.300 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza 1.9 sdi so orginallni kilometri kupena vo skopje nova perv gazda e so 8 gumi 4 letni so aluminski i 4 zimski so celicni bandashi