Број на оглас: 2819024
Објавен на: 08.08.2020, 23:24
1 / 4

Opel Corsa 1.2 kako nova 2007 svicarska kola

3.599 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 04.2020 god. I servisirana
garantirana originalna 140 000 km so servisna knisma

Kako od fabrika nova mnogu socuvana