Број на оглас: 2818373
Објавен на: 12.06.2019, 11:07
1 / 5

MAN 12.240 2007 god + prikolka

111 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava komplet moze i odelno, pogoden za avto skola