Број на оглас: 2817695
Објавен на: 11.08.2018, 23:38
1 / 6

Passat 1.9 TDI (105ks) 2006 god

6.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Klimatronik (dvozonska klima);
- Napraven golem servis (ulje, filtri za - ulje, vozduh, nafta, polen; rebrast kaish, zategaci, vodna pumpa);
- Zelen karton za cela godina;
- Navigacija;
- Bluetooth konekcija za mobilen telefon.