Број на оглас: 2817339
Објавен на: 01.07.2020, 00:42
1 / 1

osovina za 206 gti i cc za trap 47na50

80 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Tип на делови:
Осовина /Предница тркала

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


osovina za 206ka cc gti za trap
47mm na 50mm so lager.