Број на оглас: 2817309
Објавен на: 17.05.2018, 19:30
1 / 6

FORD FIESTA 1.4TDCI 2007-GOD.

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007-ma godina
- Neuvezuvana kupena nova od MI-DA
- Pominati 149 000 km
- Registrirana do MART 2019
- Super gumi
- Golem servis pred 25 000 km
- Mal servis pred 1000 km
- Nov akomulator 66Ah 2god. Garancija
- Moze zamena za pogolemo