Број на оглас: 2817005
Објавен на: 09.11.2018, 18:45
1 / 6

MERCEDES ATEGO 816 2007 EKSTRA

11.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Atego
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
816 kw / 1109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES ATEGO 816.. 2007 GODINA MOZE ZAMENA ZA AUDI A4 MERCEDES BMW PASSAT DZIP PO NOVI GODINI 071 382 157