Број на оглас: 2816866
Објавен на: 01.08.2018, 00:59
1 / 2

Zadni plocki plochki задни плочки Kawasaki Ninja ZX6R 07-08

10 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Кочници

Вид на оглас: Се продава


Плочките се нови !!!