Број на оглас: 2816557
Објавен на: 26.11.2018, 23:02
1 / 11

CITROEN C3 1.6 HDI 66KW EXCLUSIVE 2006/07 god.

3.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e doneseno od italija i reg na mk tablici.
citroenot e vo odlicna sostojba servisiran na 10 09 2018. bez nikakov problem. Motor 1.6 hdi 66kw redok primerok odlicen za vozaci pocetnici
Klima raboti perfektno sega napolneta so freon i nov filter i staveni novi alu felgi orginal od citroen vtr
Za poveke info javete se na tel
Bez zameni