Број на оглас: 2816193
Објавен на: 18.03.2019, 10:47
1 / 1

PLASTIKI ZA BMW E32 E34 E36 Z3

1 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


nosac na prozor 1 parce = 80denari
plastika za tapacir 1 parce = 20denari
kontakt viber