Број на оглас: 2814615
Објавен на: 08.02.2020, 10:02
1 / 12

VOLVO XC90 2.5T (210ks) Benzin plin

7.499 € 7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
XC 90
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
154 kw / 209 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo xc 90 2.5 turbo 4X4 REG CELA GODINA 02.12..2020 uvezen od svajcarija 2004 godina benzin so nov plinski atestiran ured (potrosuvacka 18 gradska 10-12 otvoren plin)
vgradeni atestirani klima folii
vo odlicna sostojba napraven servis
kozhen enterier
Full oprema
EURO 4
MOZE ZAMENA ZA edno ili dve vozila , stranski vozila so ili bez dokumenti ,