Број на оглас: 2814474
Објавен на: 20.09.2018, 18:03
1 / 11

Peugeot 306 2.0hdi

1.799 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Neuvezuvana jas sum vtor gazda. Od oprema poseduva:ABS, airbagx2, klima ispravna, elektrika na prozori i retrovizori, senzor za dozd i dr. 66kw/90ks Moze zamena za benzin/plin. Registrirana do 14.06.2019