Број на оглас: 2814326
Објавен на: 17.07.2018, 09:20
1 / 1

Mlin cekicar 3 kw

25.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Mlin cekicar 3 kw.
Мелницата може да мели шеќер пченка во кочан во зрно и други житарици
Барајте на овај број 075 537 420.