Број на оглас: 2814036
Објавен на: 12.12.2018, 22:42
1 / 10

Wv pasat 19 tdi 90ks so ful oprema vo odlicna sostojba

2.555 € 2.777 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 novi zimski gumi sega staveni servis komplet napraven odoprema poseduva 4el stakla abs kosnici 6 air bag bord komputer templmat reg so zel karton do 05 04 2019cena fiksna 3000e koj saka da vozi dobra kola ke plati o